میلان پنجمین فصل ناامیدکننده متوالی خود را طی می کند و هیچ امیدی برای قهرمانی و حتی کسب سهمیه لیگ قهرمانان نیز ندارد. میلانی ها فصل گذشته سهمیه لیگ اروپا را نیز کسب نکرده بودند و به تازگی، میهایلوویچ، مربی این تیم نیز از کار برکنار شده است.

گالاتیوتو امروز مدعی شد که که یک شرکت چینی قصد دارد با رقمی بین 600 تا 700 میلیون یورو، باشگاه میلان را خریداری کند. او در همین رابطه به گاتزتا دلو اسپورت گفت:" بنا به دلایل روشن نمی توانم نام این شرکت چینی را فاش کنم اما می توانم بگویم که این کنسرسیوم چینی، جاه طلبی های فراوانی دارد و بسیار بسیار علاقمند به خرید باشگاه میلان است. 
ما در مورد باشگاه بسیار مهمی صحبت می کنیم؛ در غیر این صورت این قضیه اهمیت پیدا نمی کرد و از کنارش می گذشتیم. آث میلان باشگاه و برند شناخته شده ای در دنیاست.  میلان نیز شهری زیبا و مهم در اروپا محسوب می شود و بی دلیل نیست که چینی ها حاضر به سرمایه گداری در این شهر و این باشگاه بزرگ هستند."

او ادامه داد:" فکر می کنم اگر همه چیز خوب پیش برود، این پروسه شش تا هشت هفته طول بکشد. این اتفاق خوبی برای میلان خواهد بود و در نهایت به نفع این باشگاه است. یکی از دانشجویان سابق من که ترجیح می دهم نامش را فاش نکنم و در میلان ساکن است، به عنوان مشاور این انتقال فعالیت می کند. ما در مسیر درستی قرار داریم اما در این مورد بهتر است بیش از این صحبت نکنیم. میل باکس من پر از پیغام از هواداران میلان است که پیام های امیدوار کننده ای به من داده اند. جلب رضایت هواداران میلان اتفاق زیبایی است."

منبع : فوتبالاحتمال فروش باشگاه میلان به یک کمپانی چینی
برچسب ها : میلان ,باشگاه ,چینی ,باشگاه میلان ,هواداران میلان ,شرکت چینی